21-07-2015

Schilderijveiling voor hulp aan de dieren van Norma. Bied mee!

Kunstenares en groot dierenvriend, Paulien Boorsma, heeft één van haar mooie creaties ter beschikking gesteld voor een veiling!
‘Ik ben een enorme dierenliefhebber. Het slechte nieuws over de brand greep mij aan. Ik wil graag Norma’s dieren helpen bij de wederopbouw van de dierenopvang’ schreef ze ons afgelopen week.

Normaal is de waarde van een schilderij van Paulien al snel € 800,00, maar om het schilderij voor een groter publiek betaalbaar te maken mogen wij de veiling openen met het bedrag van € 100,00!
Wat een mooi gebaar! Interesse in dit prachtige schilderij? Bied nú mee en wie weet hangt het binnenkort bij jou aan de muur!

Informatie veiling:
Bieden kan tot donderdag 23 juli 12:00.
De winnaar wordt in de loop van de middag bekend gemaakt!
Meebieden? Klik hier

Informatie schilderij:
Vogel: IJsvogel
Olieverf. 50 x 40 cm. Ingelijst met een baklijst en het is een origineel.
Kunstenares: Paulien Boorsma