Hygiëne van groot belang voor Stg. Dierenhulpdienst Nederland

23 april 2020

Hygiëne is van groot belang voor Stichting Dierenhulpdienst Nederland.  Helaas gingen zowel de wasmachine als droger kapot en dat is natuurlijk niet handig bij het schoonhouden van de opvang...

Eerst ging de droger kapot en kon de was gedroogd worden met wasrekken. De opvang stond vol met wasrekken en dit maakte de verzorging van de dieren een stuk minder makkelijk. Toen de wasmachine er daarna ook mee stopte, was dit helemaal niet handig.

Het drogen van de was duurde langer en daarom was niet alles de volgende dag weer klaar voor gebruik. Dit probleem was nog te overzien, maar de werkkleding wordt bij de verzorging van dieren en het schoonmaken van de verblijven erg vies. Nu er niet meer gewassen kon worden had de opvang echt een probleem. Om alles hygiënisch te houden moet werkkleding echt schoon worden en daar is een wasmachine voor nodig. 

,,Onze vrijwilligers zijn erg blij zijn dat al het wasgoed ook weer echt schoon wordt en binnen 24 uur weer klaar is voor gebruik. Met enorme dank aan Stichting Dierenlot die deze noodzakelijke aanschaf mogelijk heeft gemaakt! Namens al onze vrijwilligers en stagiairs, maar ook zeker namens de dieren BEDANKT!!!”

Deel dit artikel met anderen:
JA, ik help dieren in nood!Doneer nu