Collectant, wijkhoofd en collecte-organisator

Werkzaamheden: Word collectant, wijkhoofd of collecte-organisator in uw eigen gemeente (Midden Delfland, of Vlaardingen, of Maassluis, of Hoek van Holland, of Maasdijk). Eén keer per jaar krijgen wij toestemming om te collecteren in de gemeente. Deze activiteit moet dus jaarlijks georganiseerd worden. Wi zijn dus op zoek naar nieuwe collectanten. Als collectant collecteert u in uw eigen buurt. Met uw organisator of wijkhoofd stemt u af hoeveel tijd u heeft en in welke straat u gaat lopen.

Word wijkhoofd.

Een wijkhoofd regelt de collecte in zijn of haar eigen buurt. Als wijkhoofd zorgt u dat de collectanten de benodigde materialen krijgen. Na de collecte brengt u alle materialen bij ons terug. Wij handelen de verdere zaken af. Word collecte-organisator Heeft u meer tijd en wilt u rondom de collecteweek actief zijn? Dan is een functie binnen de collecte-organisatie misschien iets voor u. Een collecte-organisator organiseert de collecte in de wijken of woonplaats. Als collecte-organisator deelt u de looproutes voor de collectanten in. U stuurt collectanten en/of wijkhoofden aan.

VERDIENSTEN

U werkt bij ons als vrijwilliger. Wij geven geen vrijwilligersvergoeding. Wij vergoeden wel alle kosten die u moet maken. Wij zorgen goed voor onze vrijwilligers. In diensttijd is er vaak een hapje eten, en een aantal malen per jaar houden wij een gezellige avond voor al onze vrijwilligers.

-

Acquisitie, evenals het doorplaatsen op vacaturesites, wordt niet op prijs gesteld.

Solliciteer op deze vacature

Privacy
Om door te gaan dien je akkoord te gaan met ons privacy statement.

JA, ik help dieren in nood!Doneer nu