Coördinator bij vermissingen

Onze stichting ondersteunt baasjes door heel NL met het veilig thuis brengen van hun vermiste hond. 
Dit doen wij allemaal geheel vrijwillig.


Wij zijn op zoek naar enthousiaste mensen die in hun vrije tijd ons team kunnen versterken. De werkzaamheden bestaan uit het contact onderhouden met baasjes, zoekapps maken en ondersteunen, indien je wilt / kan actief helpen naar vermissingen, digitale flyers maken en vooral in team verband met de andere beheerders werken. Sta jij open voor alles en wil je net iets meer betekenen voor de vermiste honden en hun baasjes en weet je wat vrijwilliger inhoud? Stuur dan een mail met je motivatie naar ons zodat er zsm iemand telefonisch contact met jou op kan nemen. Ons team werkt 7 dagen per week en dat 52 weken per jaar, daardoor zijn we dringend op zoek naar extra handen / ogen / oren. Hoe groter het team hoe lichter het werk.

-

Acquisitie, evenals het doorplaatsen op vacaturesites, wordt niet op prijs gesteld.

Solliciteer op deze vacature

Privacy
Om door te gaan dien je akkoord te gaan met ons privacy statement.

JA, ik help dieren in nood!Doneer nu