Enthousiaste voorzitter gezocht

Quidem Carus helpt huisdieren van mensen in de minima als onvoorziene medische situaties zich voordoen. In  het afgelopen jaar hielpen wij 176 huisdieren bij operaties en behandelingen door bij te dragen aan de dierenartskosten. Onze huidige voorzitter is vanwege persoonlijke omstandigheden gestopt. We zoeken daarom een nieuwe, enthousiaste voorzitter.


De functie

Als voorzitter van Quidem Carus ben je hét gezicht van onze stichting. Je zet onze strategie uit, evalueert- en valideert voorstellen, onderhoudt ons netwerk, werft en verantwoordt ons als stichting naar fondsen en zit vergaderingen voor. Met jouw enthousiasme initieer je nieuwe initiatieven en denk je samen met de rest van het bestuur mee over de koers die varen.

Dit ben jij

 • Betrokken en enthousiast over onze stichting en onze doelstellingen.
 • Kritisch op bestaande processen en doet voorstellen voor verbetering.
 • Je hebt een frisse blik op de kwaliteit van besturen en brede blik op het helpen van huisdieren van mensen in de minima.
 • Je kunt meedenken in alle facetten van de stichting met als doel de stichting verder te helpen.

Goed om te weten

 • Er is een bestuur met inmiddels 9 jaar ervaring en een team van aanvraagmedewerkers. We zijn bezig om het hele team uit te breiden.
 • Het voorzitterschap is tot nu gecombineerd geweest met het fondsenwerving. Dit kan wellicht ook bij een andere persoon komen te liggen (deze vacature staat ook uit).
 • Het is fijn als je een bestaand netwerk hebt of het in je hebt om er een op te bouwen.
 • Ervaring is meegenomen maar zeker geen must. Veel belangrijker zijn betrokkenheid, enthousiasme en betrouwbaarheid.
 • Je kunt deelnemen aan interessante trainingen/cursussen.
 • Twee keer per jaar zijn we als team welkom op het Landelijke Congres Dierenhulpverlening. Dat is een gezellige, verrijkende en leerzame dag waar dierenhulpverleners elkaar ontmoeten.
 • We streven ernaar om eens in de maand samen te komen voor overleg, meestal in regio Utrecht of online als het niet anders kan.
 • Alle functies binnen de stichting zijn op basis van vrijwilligersinzet en dus onbezoldigd.

Ben jij enthousiast of ken je de dierenvriend die ons team graag komt verstekken? Ja? Breng ons in contact of stuur een mailtje naar communicatie@quidemcarus.nl met daarin je beknopte motivatie en jouw wekelijkse beschikbaarheid. Hartelijk dank voor je bijdrage! Stichting Waarborgfonds Quidem Carus Kijk voor meer informatie over onze stichting op: Website: www.quidemcarus.nl Facebook: www.facebook.com/QuidemCarus LinkedIn: QUIDEM CARUS https://www.linkedin.com/groups/8201254/

Deel dit artikel met anderen:

Acquisitie, evenals het doorplaatsen op vacaturesites, wordt niet op prijs gesteld.

Solliciteer op deze vacature

Privacy
Om door te gaan dien je akkoord te gaan met ons privacy statement.

JA, ik help dieren in nood!Doneer nu