Van dumpertje tot filmster!

21 mei 2015

Graag delen wij een verhaal over Bella en Daya, twee konijnen die veel hebben meegemaakt maar gelukkig zijn opgevangen door de toppers van Stichting BEDENK (Haarlem). En om het verhaal nog leuker te maken, Bella en Daya schitteren later dit jaar in een videoclip! Lees hieronder het verslag, geschreven door een vrijwilliger van BEDENK:

Rond half 11 s'ochtends op dinsdag 3 maart zagen onze vrijwilligers iemand rondsnuffelen op het terrein (Van Oosten de Bruijnstraat 64 in Haarlem). Toen zij gingen kijken of ze konden helpen bleek de vogel gevlogen maar werd wel een wit konijntje met blauwe ogen aangetroffen in de schuur.
Gedumpt dus, zonder verdere informatie.
We noemden haar Daya. Ze was een beetje gehavend, klein scheurtje in haar oor en een wondje. We weten natuurlijk niet hoe oud ze is, we waren bang dat ze misschien zwanger was, maar dat was gelukkig niet het geval. En we hebben haar langzaam laten wennen, van binnen naar buiten en later ook een konijnenmaatje erbij.
Op 22 maart 2015 werd Bella bij ons gebracht, een wit konijntje met rode ogen. Door een verhuizing had ze geen ruimte meer om rond te lopen en met de katten van haar baasje kon ze helaas ook niet overweg. Ze was wel een beetje te dik dus is ze bij ons op dieet gegaan. Inmiddels is ze netjes op gewicht.
 
Voor de opnames van de videoclip van Mister Probz featuring AfroJack met het nummer Nothing Really Matters (remix) werden witte konijntjes gezocht. Zo kwamen ze bij onze stichting terecht waar ze van ons onder strenge voorwaarden dat er goed voor ze gezorgd werd 4 dagen Bella en Daya mochten lenen. Ze spelen in een scene waarin een meisje droomt dat ze tussen allemaal witte konijntjes zit. Vandaag, op 12 mei, zijn de dames weer terug gebracht. Ze hebben zich voorbeeldig gedragen. De videoclip zal over een half jaar te zien zijn. Hopelijk hebben deze twee lieve dames dan al hun forever home gevonden. 

Stichting BEDENK zorgt voor de opvang van kleine huisdieren en voor het vergroten van de kennis over deze dieren. Zij richten zich op alle kleine huisdieren behalve honden en katten. En bieden opvang aan tijdens een vakantieperiode of zorgen voor permanente opvang. Zij hebben dus ook dieren zitten die een nieuw baasje zoeken.

 

-
JA, ik help dieren in nood!Doneer nu