Hulpkrachten voor onderhoud en schoonmaakwerkzaamheden

Ben jij een 100% dierenvriend bij wie het welzijn van dieren de hoogste prioriteit heeft? Kun jij hun emoties en stress-signalen goed inschatten en tijdens de nodige werkzaamheden hier rekening mee houden? Heb jij energie, zin en tijd om te helpen met alles wat erbij komt kijken om onze dieren de beste zorg te kunnen geven?

Wij zijn dringend op zoek naar vrijwilligers die ons team komen versterken voor:
- Grote en kleine klussen voor onderhoud van het werkterrein, zowel binnen als buiten.
- Dagelijks/wekelijks schoonmaakwerk van woonhuis en dierenverblijven, met name op de maandag en donderdag wordt er extra schoonmaakwerk uitgevoerd.
- Hulp bij de dagelijkse verzorging van de dieren (na gebleken geschiktheid).

Onze dierenfamilie bestaat uit een grote kattengroep, 4 honden, een kleine schaapskudde, verschillende konijnenkoppels, kippen, 3 pony’s en 1 groot paard. Onze stichting zet zich in voor de opvang van bejaarde en/of chronisch zieke of gehandicapte dieren die om uiteenlopende redenen zijn afgestaan door hun eigenaar en niet herplaatsbaar zijn in het reguliere circuit.

Voor meer info kun je onze website bezoeken.Ons team bestaat uit een kleine groep enthousiaste medewerkers die zich allemaal met hart en ziel inzetten om het leven van onze dieren zo aangenaam en comfortabel mogelijk te maken. Door toegenomen drukte komen wij handen te kort. Wij worden al heel blij van mensen die zich voor 1 dagdeel per week zouden willen aanmelden, maar er is werk genoeg voor meerdere dagen per week! Zie jij het zitten om op korte termijn ons vrijwilligersteam te komen versterken? Je bent meer dan welkom! Voor aanmelding en meer info en uitleg over beschikbare vergoedingen kun je contact opnemen via ons e-mailadres: [email protected]

-

Acquisitie, evenals het doorplaatsen op vacaturesites, wordt niet op prijs gesteld.

Solliciteer op deze vacature

Privacy
Om door te gaan dien je akkoord te gaan met ons privacy statement.

JA, ik help dieren in nood!Doneer nu